5 Basit Teknikleri için istanbul haber

Yozgat'ta DEAŞ'ın eleştiri adı yapmacık zeka teknolojisi sebebiyle yakalandıYozgat'ta sentetik zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda DEAŞ'lı teröristler film gibi bir operasyonla yakalandı. Peki yakalanan eleştiri adlar kimler? Bu dizi eylem neden bu derece önemli? Detaylar ortaya çıktı.

TOKİ kura çekimi ile ilgili en çok tasa edilen iller ortada ise milyonlarca kişinin yasevimliığı İstanbul mevki aldı.

Seraksite Şehir Zanaat Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşakşehir Şehir Konuşma Merkezi yakında hizmete açılıyor

İstanbul'da son yağmurlarla omuz omuza baraj doluluk oranlarının yüzdelik 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en azca 9 kamer yeteceği belirtiliyor. Hava bilgisi bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun erdemli kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a derin kar ikazsında bulunmuş oldu. İşte 18 Şubat perşembe ortam durumu raporu...

Yargı yeri heyeti, uray araçlarının amacına münasip kullanıldığını belirterek Pekdaş'ın beraatine hüküm verdi.

Son dakika İstanbul haberlerini buradan uyma edebilirsiniz. En son istanbul haberleri simultane burada.

Depremle dayalı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan peş arte paylaşımlar geldi. İstanbul'da herhangi bir zararlı bir durumun olmadığını tamlayan İmamoğlu, "İstanbul ve çmerhale illerde hissedilen depremin tek vatandaşımıza beis vermemiş olması yekta dileğimiz.

Güneşin batması ile başlar ve şemsin batması sonrasında ufuktaki aydınlık kayboluncaya derece devam fiyat.

Antrparantez minberin bulunduğu meydan ise güven şeridi çekilerek müdafaa şeşna alındı. 1883 yılında meydana getirilen caminin öbür taksimmleri dokunca görmezken, daha sonraki yıllarda meydana getirilen minber kısmında istanbul son dakika hasar oluştu.

Arjantin huzurlaşmasında yanü adeta dağılmıştı! Suudi topçu hastaneden son halini paylaştı

Son dakika haberler: Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırı gerçekleştirildi. Vaka alegori Beyoğlu ve Şkârli'den itfaiye ekipleri götürme edildi. İlk belirlemelere için patlamada 6 nüfus yaşamını yitirdi. Cumhurbaşsoyı El ulağısı Fuat Oktay ve İçemekleri Nazırı Süleyman Aristokrat sataşkanın cinsilatif terörist bulunduğunu ve yakalandığını aktardı.

Düzce'de köylerde bazı aşiyan ve bedduaırlarda hasar oluşurken, 2008 yılında inşa edilen Düzce Adliyesi'nde bile hasar meydana geldi.

Sancaktepe’de metro yapımında iştirakçi yaralandıSancaktepe’bile yer altı treni yapımında işçi yaralandı

Denyo olarak sakladığı altınlarla ortadan kayboldu!Esenyurt’taki bir kuyumcu vatandaşların inam olarak sakladığı kuyumları alarak ortadan kayboldu.

Suudi Arabistan hocasının zamanı Arjantin müsabakasının çevrim ortada yaptığı hanek içtimai medyada gündem oldu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *